piątek, 8 lutego 2008

ateizm


Ateiści to ludzie wierzący !!!Wierzą ze Bóg nie istnieje !:)

6 komentarzy:

Lian Kai pisze...

NIE wierzą tylko WIEDZĄ... Jeżeli od tylu lat nie ma najmniejszego dowodu na istnienie "boga" tak jak Yeti, jednorożców, Zeus-a i innych bajek to zdrowsze jest uznanie, że tego jednak nie ma, a nie się oszukiwać i twierdzić, że to taki super plan w którym "bóg" się przed nami chowa i oczywiście spotkamy się po naszej śmierci... hehe

Anonimowy pisze...

Jeśli ateizm jest formą wiary to NIE zbieranie znaczków jest hobby.

widget pisze...

hahaha:D:D:D Z tymi znaczkami to genialnie ująłeś :) Zgadzam się, dla jaj napisałem tylko, że ateizm to wiara, że bóg nie istnieje, ateizm nie jest wiarą w nieistnienie boga, tylko niewiarą w jego istnienie.

Anonimowy pisze...

Ten rysunek kojarzę w lepszej wersji: z Bogiem siedzącym na tronie i z wyraźnie zdołowanym wyrazem twarzy. Szkoda, że już go tu nie ma najwyraźniej.

Anonimowy pisze...

@ Widget, Lian Kai i Anonimowy(1):

Właśnie. Twierdzić, że ateizm to forma wiary, to jakby mówić, że ateista deklarując niewiarę wygłasza swoje credo (łac. wierzę) - a tymczasem jest to właśnie scio (łac. wiem).

Anonimowy pisze...

Bóg jest Był i bedzie zawsze ktos nas stworzyl z miłości i do miłości na okreslony czas i na okreslone powolanie !Nie niszczie swojej duszy przez wasz brak wiary.