czwartek, 7 czerwca 2012

Debbie Schlussel

Amerykańska dziennikarka Debbie Schlussel napisała na swoim blogu, że Polacy wymordowali miliony Żydów i ochoczo pomagali niemieckiemu SS.

Debbie Schlussel jest konserwatywną dziennikarką występującą kanale FOX News, a także w czołowych gazetach Stanów Zjednoczonych takich jak „Washington Post”, „Wall Street Journal” czy „New York Post”. We wpisie na swoim blogu nazywa Polaków ignorantami, którzy chcą zmazać ciemną kartkę ze swojej historii, jaką był udział w zagładzie Żydów i budowie obozów zagłady. Schlussel twierdzi, że Polacy wymordowali miliony Żydów, wyliczając przy tym swoich krewnych, mających mieć problemy ze strony Polaków. Republikańska dziennikarka przytacza też listę obozów zagłady, które miały znajdować się w Polsce z powodu ochoczej współpracy naszego narodu z oddziałami SS. Wpis zilustrowany jest zestawieniem godła Polski i symbolu swastyki.

Źródło: Radio ZET / Blog Debbie Schlusse
Dla posiadających konto na fejsie:
INSTRUKCJA JAK UKARAĆ DEBBIE! Wpisz w przeglądarkę: facebook.com/debbiesfanpage KLIKASZ: Zgłoś strona> Propagowanie nienawiści> Atakuję rasę, lub pochodzenie i ZGŁASZASZ FACEBOOKOWI!

Brak komentarzy: